8.7 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurç Yorumları16 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

16 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

- Reklam -

16 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 16 Mart 2022 yılının 75. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

16 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 16 Mart günlük burç yorumlarını açıkladı! 16 Mart 2022 Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 16 Mart 2022 Çarşamba günlük burç yorumları…”

- Reklam -

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Sabit) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Sabit) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Sabit) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Sabit) ve İkizler (Değişken)

16 Mart Çarşamba günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

16 Mart 2022 Çarşamba Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Her ne kadar astrolojinin somut olarak bilim olduğu bilim dünyası tarafından kabul edilmemiş olsa da bazı burçların belli başlı satın alma alışkanlıklarına sahip oldukları gözlemlenmektedir fakat bu alışkanlıkların belirginliği Placebo düzeyindedir ve hiçbir Rastgele/Placebo Kontrollü Çalışma Astroloji’nin Placebo’dan öteye geçtiğini tespit edememiştir(Bazı çalışmalar aksini gösterse bile bunların ciddi ölçüde taraflı olduğu tespit edilmiştir.) Ayrıca bir burca ait olmanın kişide yarattığı psikolojik etkiyi (Placebo veya Nocebo şeklinde) kullanarak çeşitli pazarlama faaliyetleri yürütülmektedir.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Çocukluk günlerinden biriyle tanışmak mümkündür ve uzun süredir unutulmuş anıları canlandırabilir. Tembellik sağlığınızı anlatmaya başlayabilir. Para sorun yaratmaz. İş cephesinde yeni bir şeye başlamak belirtilir ve profesyonel itibarınıza katkıda bulunur. Ailenin desteği, hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Uzun bir yolculukta iyi vakit geçirmeye işaret edilir. Bir dairenin sizin tarafınızdan satın alınması muhtemeldir.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Birisi bir mülk konusunda sizden tavsiye isteyebilir ve bundan kazanç sağlayabilir. Seçtiğiniz kelimelerden kimsenin rahatsız hissetmediğinden emin olun; mümkün olduğunca mütevazi kalın. Sağlık açısından, kendinizi dünyanın zirvesinde hissetmeniz muhtemeldir. Mali açıdan herhangi bir sorun öngörülmemektedir. Profesyonel cephede hiçbir şey doğru gitmiyor gibi görünüyor, bu yüzden tüm önemli kararları beklemede tutun. Bazılarınız muhtemelen bir aile üyesinin başarısına sevinecek. Seyahat ışığı, bir tatilden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacaktır.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Mülk cephesinde atılan adımlar, sizi bir ev veya daire edinme hedefinize yaklaştırabilir. Bir gence doğru kariyeri seçmesi için rehberlik etmeniz gerekecek. Sağlık açısından hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Mali cepheyi güçlendirmek için size çeşitli kaynaklardan para gelecek. Bazılarınız, önemli kişilerin gözünde kalarak kariyerinizi geliştirebilir. Bir aile anlaşmazlığını çözmek, gününüzün çoğunu alabilir. Yer değişikliği veya transfer beklenebilir.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Yurtdışı seyahatleri için güzel bir fırsat kendini gösterebilir. Konaklama için araştırma yapanların uygun bir tane bulması muhtemeldir. Sıkı çalışmanız ve sarsılmaz odaklanmanız akademik hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Pozitiflik hayatınıza bir kez daha girdiğinden, bazılarınız güvenle kötü düşüncelere veda edebilirsiniz. Yakında ek bir gelir kaynağı kasanızı doldurmaya başlayabilir. Karmaşık bir görevi üstlenme konusunda kendinize daha fazla güvenmeniz ve bu görevde de mükemmel bir iş çıkarmanız olasıdır! Aile ile kaliteli zaman geçirmek zorlaşabilir.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Yurtdışı turuna çıkanlar için mükemmel iş fırsatları öngörülmektedir. Kendi dikkatsizliğiniz nedeniyle profesyonel cephede işler zorlaşabilir. Aileye bir ilavenin olması muhtemeldir ve ev cephesinde tonlarca mutluluk getirecektir. Bir yolculuğa çıkmak konusunda ikilemde kalabilirsiniz, ancak doğru seçeneği seçeceksiniz. Mülkiyet cephesi şimdi çok daha elverişli görünüyor ve bir mülk anlaşmasının imzalanması bazıları için önceden belirlenmiş bir sonuç. Düşünceliliğiniz ve yardımsever tavrınız, sosyal cephede anında popülerlik kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sağlığınızı koruyabilirsiniz.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Daha bilinçli hale geldikçe sağlık tatmin edici olmaya devam ediyor. Kazanç artışı sizi eskisinden çok daha rahat bir durumda bulacaktır. Yeni bir iş, refah arayışınızda bir dönüm noktası olabilir. Bazı ev hanımları için yeni bir ev kurma belirtilmektedir. Bir gezi fırsatı gerçekleşebilir ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Mülk geliştiricilerin, aidatlarını ödeyen müşterilere inşaat işlerinin kalitesi hakkında bazı açıklamalar yapmaları gerekebilir. Sosyal cephedeki herhangi bir yanlış anlaşılmayı çözmek en iyisidir.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

ara akmaya başladığından, finansal cephenin dengelenmeye hazır olduğu görülüyor. İş cephesinde verimliliğinizin zirvesinde olmanız muhtemel. Evde istemediğiniz bir etkinlik düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz birine bir yolculukta eşlik edebilirsiniz. Evi yenileme veya makyaj yapma planı, fon yetersizliği nedeniyle rafa kaldırılabilir. Sosyal cephedeki çabalarınızın tanınması muhtemeldir. Sağlık cephesinde doğru adımları atarken kendinizi daha zinde ve enerjik hissedeceksiniz.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Olumlu bir imajı korumak için sosyal cephede elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Benimsediğiniz bazı sağlık seçenekleri sizi zinde ve enerjik tutabilir. Sevdiğiniz birine para harcamak en tatmin edici olacaktır. Profesyonel cephede iş yükünün arttığını görebilirsiniz. Arkadaşlarla dolaşmak, bazıları için eğlenceli bir eğlence olabilir. Resmi bir turdan kaçınmayı zor bulabilirsiniz. Evi yenilemek bazıları için bir öncelik haline gelebilir.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Yetkin bir şekilde tamamlanan bir görev, önemli kişilerin dikkatini çekecektir. Bir kutlama başlarken aile cephesinde çok eğlence öngörülmektedir. Bütçenizi aşmamak için tatilinizi iyi planlayın. Size ait olan mülkün şanslı olması muhtemeldir. Önemli insanlarla bağlarınızı güçlendirme fırsatı bulacaksınız. Dengeli bir diyet, sağlığa ulaşmanın ilk adımı olacaktır, bu yüzden buna bağlı kalın. İyi şanslar, size çok para kazandırmayı vaat ediyor.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Sosyal cephede noktanızı empatik bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Bazı egzersiz rutini almak kesinlikle fayda sağlayacaktır. Kazanç sabit kalır, ancak bunu geliştirmek için çaba gösterilmesi gerekecektir. Verimliliğiniz muhtemelen iş yerinde övülecek. İç cephedeki bazı gelişmeler hoşunuza gitmeyebilir, ancak bazen bazı şeyleri gözden kaçırmak daha iyidir. Bir gezi fırsatı gerçekleşebilir ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Bir inşaat başlatılabilir ve planlara göre gidebilir.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Bazılarınız yeni bir eve son dokunuşları yapma sürecinde olabilir. Sosyal cephedeki planınız muhtemelen sorunsuz ilerleyecektir. Ev ilaçları size yalnızca bir dereceye kadar yardımcı olacaktır. Bir iş gezisi, bazı kazançlı fırsatlar getirmeyi vaat ediyor. İş cephesinde bir şeyi sahne yöneterek üstlerinizi etkilemeyi başaracaksınız. Ev cephesinde yaklaşan bir etkinlik, sizi mutlu bir şekilde meşgul etmeyi vaat ediyor ve aynı zamanda herkesle tanışma fırsatı da sağlayacak. Birinin daveti üzerine istasyon dışına seyahat etmeyi planlayabilirsiniz.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Sağlığı önceliğiniz haline getirerek büyük ölçüde faydalanabilirsiniz. Finansal bir kriz yakın görünüyor. Bir projeyi veya görevi bitirmek için çok fazla zaman boşa harcanabilir. Evde bir şeyler başlatmak için iyi bir zaman. Yolculuğu konforlu hale getirmek için iyi hazırlanın. Bir mülk anlaşmasının imzalanması muhtemeldir ve sizi bir apartman veya evin gururlu sahibi yapar. Yardımsever tavrınız, sosyal cephede size anında popülerlik kazandıracak.

Daha fazla oku….

28 Şubat Burç yorumları

1 Mart Burç yorumları

2 Mart Burç yorumları

3 Mart Burç yorumları

4 Mart Burç yorumları

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz