14.9 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 29, 2023
Ana SayfaAstrolojiBurç Yorumları12 Eylül 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

12 Eylül 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

Yayınlandığı tarih:

- Advertisement -

12 Eylül 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 12 Eylül, 2022 yılının 255. gününe 2022 yılının 37. haftasına denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

12 Eylül 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 11 Eylül Pazar günlük burç yorumlarını açıkladı! 12 Eylül 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 12 Eylül 2022 Pazar günlük burç yorumları…”

- Advertisement -

Tüm zodyak işaretleri, birinin kişiliğini tanımlayan kendi özelliklerine ve özelliklerine sahiptir. Güne, yolunuza çıkacakları önceden bilerek başlamanız faydalı olmaz mıydı? Oranların bugün lehinize olup olmayacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

12 Eylül 2022 Pazartesi günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

- Advertisement -
Fiyatbulucu.com'da sevdiğiniz ürünlerin fiyatlarını takip edin, ürünlerinizi doğru zamanda satın alın!

Ürünlere göz atın

12 Eylül 2022 Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

 Koç (21 Mart-20 Nisan)

Evdeki talimatlarınıza göre gitmeyen bir şey sizi üzebilir. Performansın iç değerlendirmesi, bu işaret altında doğan öğrenciler lehine çalışacaktır. Bazılarınızın bir iş görüşmesi için kısa listeye alınması muhtemeldir. Bir kitap yazma veya bir araştırma makalesi yazma şansınız olabilir.

Şehir dışından biriyle buluşmak için seyahat belirtilmektedir, ancak tüm güvenlik normlarına uyun. Bir mülkü döşemek için bir kenara para ayırın, ancak neye yatırım yaptığınız konusunda net olun.

Aşk Odağı: Partnerin ‘bana’ ihtiyacı var, bu yüzden herhangi bir bahaneyle sözünü kesmeyin.

 Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Üstleri memnun etmek için zor bir görevi yerine getirirken, işte bir sırt sıvazlama belirtilir. Çocuğunuz sportif başarılarıyla sizi gururlandırabilir. Dışarıdan yardım, okul notlarının yükseltilmesinde vazgeçilmez olacaktır. Gıda zehirlenmesi veya mide rahatsızlığı yaşayabileceğiniz için sokak yemeklerinden uzak durun. Yeminli bir düşmanla barış çubuğunu içmeniz muhtemeldir.

Aşk Odağı: Romantik bir ilişkide koşulsuz sevgi yoktur, ne kadar erken kavrarsanız sizin için o kadar iyi olur.

 İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Üstünüz hataların farkında olmadığı için rahat bir nefes alabilirsiniz. İş yerinde sizin tarafınızdan taahhüt edilmiştir. Okuldan ayrılmak ve üniversiteye katılmak muhtemelen size baş döndürücü duygu. Mülkiyet cephesinde sözlü güvenceler almayın; her şeyi yazılı olarak almak gelecekteki güçlüklerden kaçının. Uzun mesafeli yolculuklar yorucu olabilir, bu nedenle yolda yeterli molalar verin. Formda olmak zor görünüyor, ancak bir fitness programını benimsemek sizin için iyi sonuç verecek.

Aşka Odaklanma: Bugün bir sevgiliyle dışarıda geçirilecek bir gece en keyifli olduğunu kanıtlıyor.

 Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Profesyonel cephedeki yıldızlarınız çok parlak görünmüyor. Bir kıdemlinin sizi yanlış ovması muhtemeldir. İş yerinde ve yatarken kabul etmeyebilirsiniz. Bazı öğrenciler almakta zorlanabilirler. Akran grubuna kabul edilir. Ev yapımı yemekler, sevdiğiniz abur cuburlara karşı mükemmel bir panzehir olacaktır. Yurt dışından biri, sizi özellikle kendi ülkesine göç etmeye motive etmek için tüm yolu seyahat edebilir. Bu sizi düşündürebilir.

Aşk Odağı: Bir aşk ilişkisi yakında evliliğe dönüşebilir.

 Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Bugün, ertelediğiniz uzun süredir bekleyen bir ev işine girebilirsiniz.

Patronunuzu tatilde çalışmakta ısrar ettiği için küçümsemek ciddi sonuçlara yol açabilir, bu yüzden düşünün ve harekete geçin. Yeterince proaktif değilseniz, okulda sizinle doğrudan rekabet halinde olan biri size üstünlük sağlayabilir. Bir hac bölgesine bir gezi yakında gerçeğe dönüşebilir, bu nedenle yurtdışına seyahat etmek için kağıtlarınızı alın.

Aşka Odaklanma: Sevgilinizi onunla vakit geçirmeyerek üzmekten kaçının.

12 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Beklenen izin büyük ihtimalle verilecek. Okulda ders dışı bir etkinliğe katılmak için seçilebilirsiniz. İş yerinde uzun saatler geçirmek tükenmişliğe neden olabilir. Bir kardeş sizin popülaritenizi kıskanabilir, bu yüzden onu kendi ağınıza alın. Eski bir aracı önce kondisyon testini yaptırmadan uzun bir yolculuğa çıkarmayın. Yaralanma olasılığının olduğu görevlerden uzak durun. Makul harcamalar yaparak paradan tasarruf edin.

Aşka Odaklanma: Eşiniz bugün sizi ev işlerine dahil edebilir, bu yüzden isteyerek başlayın.

 Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Sadece ilaçlarınızı düzenli olarak alarak tekrarlayan bir rahatsızlıktan kalıcı olarak kurtulmayı başaracaksınız. Bir aile üyesinin hastaneye yatırılması için harcanan paranın sağlık sigortasından karşılanması muhtemeldir. Bazılarınız bir iş değişikliği satırlarını düşünebilir, ancak herhangi bir işlem yapmadan önce artıları ve eksileri dikkatlice düşünün. Vastu uyumlu bir ev veya daire arayanların şanslı olması muhtemeldir.

Aşka Odaklanma: Uzun süre kaynayan bir konu, bir gerginliğe neden olabilir ve aşkla katı farklılıklar yaratabilir.

 Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Bugün ofiste çalışma havasında olmayabilirsiniz, bu yüzden meşgul görünün, ama sakin olun! Bir okul takımına seçilmek, bazı öğrencilerin şapkası için bir tüy olacak. Bugün herhangi bir işlem gerçekleştirirken dikkatli olun. Ülke genelinde seyahat etmek için bir araç kiralamak hem uygun hem de uygun maliyetli olacaktır.

Aşka Odaklanma: Eşinizin rahatsız edici bir alışkanlığına dikkat çekmek bugün bir hesaplaşmaya yol açabilir, bu yüzden yapmayın.

 Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Açık sözlülüğünüz ve dürüstlüğünüz muhtemelen tüylerinizi diken diken edecek ve işinizde başınızı belaya sokacaktır. 

Okuldaki en yakın rakibiniz, öğretmenlerin dikkatini çekmek için sizi yönlendirebilir. Aile işleri bugün size çok az boş zaman bırakabilir. Ailenin kazanan bir üyesi zam veya terfi alabilir. Mülkünüzü önemli bir kârla satmayı ve kazançlarınızı başka bir mülke yatırmayı başaracaksınız. Ciddi sağlık sorunlarını halının altına süpürmeyin.

Sevgi Odaklılık: Sizden istenmeden eş alışverişi yapmak büyük beğeni toplayacaktır.

 Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Fikirlerinizi işyerinde uygulamak için yeşil sinyal almanız muhtemeldir, bu yüzden iyi bir iş çıkarın.

Konuyu akılsızca tıkamak yerine anlamak, akademik cephede kazanılan savaşın yarısı olacaktır. Ailede uygun olan birinin evlenme teklifi alması mümkündür ve ailede dizginlenemez bir heyecan ve mutluluk yayabilir. Yurtdışında ikamet eden biri, bir aile faaliyetine katıldığını teyit edebilir. Bir işlev için bir ziyafet salonu rezervasyonu belirtilir.

Aşk Odağı: Yeni evliler balayında bitmeyen bir mutluluk yaşamaya hazırlanıyor.

 Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Borçlu olanlar, yakında tefecilerin peşine düşebilir. Başka bir şehirde daha iyi kariyer beklentileri

taşınmanızı isteyebilir, ancak harekete geçmeden önce kararınızı dikkatlice düşünün. Bir spor etkinliği, gençlerin madalya ve defne kazandığını görebilir. İnşaat halindeki dairenizin şantiyesini bugün ziyaret etmek mümkün. Bir yolculukta yakın birine eşlik etmek, ikinizi daha da yakınlaştıracaktır.

Aşka Odaklanma: Partnerinizi bir kusurdan vazgeçirmek için ona karşı katı olun.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Para size dışarıdan bir kaynaktan geldiği için finansal endişelerinizin üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Bir diyet değişikliği, eskisinden daha sağlıklı olmanızı sağlayacaktır. Uzun bir yolculuk, o uzak yerde niyet ettiğiniz şeyi yapamadığınız için boşuna gidebilir. İşyerinde aldığınız belirli kararlarla ilgili döngüde daha üst sıralarda olun. İyi hazırlanmazsan, okulda üzgün bir figür kesebilirsin. Canlılık ve canlılık için bir şeyler alın.

Aşk Odağı: Partneriniz bugün romantik hissedebilir, bu yüzden hayal kırıklığına uğratmayın!

- Advertisement -

İlgili içerikler

24 Mart 2023 Koç burcu günlük yorumları

24 Mart 2023 Koç burcu günlük yorumlarını Ansiklopedika'da keşfedin. Bugün...

30 Eylül 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

30 Eylül 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları, 30 Eylül,...

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 29 Eylül,...

Yay burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

Eylül ayının ortaları yaklaşırken Yay burcu ile ilgili günlük...

Akrep burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

Eylül ayının ortaları yaklaşırken Akrep burcu ile ilgili günlük...

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

%d blogcu bunu beğendi: