8.6 C
İstanbul
Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurç Yorumları1 Mart Salı Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

1 Mart Salı Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

- Reklam -

1 Mart Salı Günlük Burç Yorumları01 Mart 2022 yılının 60. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

1 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 1 Mart günlük burç yorumlarını açıkladı! 1 Mart 2022 Salı  günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 1 Mart 2022 Salı  günlük burç yorumları…”

- Reklam -

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Sabit) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Sabit) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Sabit) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Sabit) ve İkizler (Değişken)

1 Mart Salı itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

1 Mart Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Başkalarıyla olan ilişkilerimiz, üzerinde durulmayan temel bir sorun gün ışığına çıktıkça, bugün birkaç zorlukla karşılaşabilir. Neyse ki, duygusal Ay, 02:27 EST’de iletişimci Merkür ile bağlantı kurarken duygularımızı ifade etmek kolayca akmalıdır. Umarım konuşma sakin kalır, ancak biraz sağlıklı çatışmada yanlış bir şey yoktur. İşler gerginleşirse, iyi şanslar gezegeni Jüpiter’i sabırsızlıkla bekleyip, çözüm için bir fırsat yaratmak üzere Ay’la uyumlu bir üçgen açı oluşturabiliriz.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Dikkatli olmazsanız, başkalarıyla bağlantı kurma arzunuz zihinsel yorgunluğa yol açabilir. Çevrimiçi olarak sonsuz çeşitlilikte sınıflar, seminerler ve işbirlikçi tartışmalar mevcut olsa da, ilgi ve etkileşim için can atarken aşırıya kaçmak kolaydır. Takviminizi küçülterek ve eksik olduğunu hayal bile edemeyeceğiniz olaylara yalnızca evet diyerek her çabaya hak ettiği ilgiyi gösterin. Zamanınız ve enerjiniz önemlidir, bu yüzden size en çok neşe veren aktiviteleri tercih edin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sağlam bir sabah rutinine sahip olmak, iş gününüzde dengeyi sağlamanın anahtarıdır. Alarmla uyumak, duşa girmek ve hemen işe koyulmak kolaydır, ancak bu şekilde en iyi durumda değilsiniz. Fazladan birkaç dakika bile enerjinizi odaklamanıza ve işinizde ve ruh halinizde olumlu bir değişim yaratmanıza yardımcı olacaktır. Bu gece, alarmınızı her zamankinden daha erkene kurun ve güne huzurla başlamanın nasıl bir şey olduğunu görebilmeniz için sabah için ihtiyacınız olan malzemeleri hazırlayın.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Sorumlulukları bırakıp biraz eğlenmenize izin vermeyeli uzun zaman olmuş olabilir. Bugün, yoğun programınızda yer açın ve spontane bir şeyler yapın! Günlük hayatın koşuşturmacasına bir mola vermek size taze enerji sağlayacak ve yaşamın her alanında yaratıcılığa ilham verecektir. Bu büyük bir olay olmak zorunda değil – birkaç arkadaşınızla Zoom’da bir yetişme oturumu veya dışarıda bir yürüyüş bile zihninizi ve ruhunuzu harekete geçirmeye yardımcı olacaktır.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bu, evinizi biraz düzenleme ve yeniden dekore etme ile yenilemek için harika bir zaman, bu nedenle bir ortak veya oda arkadaşının yardımını alın ve bahar temizliğine erken başlayın. Fiziksel alanınızla ilgilendikten sonra, biraz zihinsel ve duygusal toparlama yapmak da akıllıca olur. Evinizdeki eşyalardan kurtulmak daha kolay olsa da, hayatınıza taze enerji getirmek istiyorsanız eski fikirleri ve inançları bırakmak gereklidir.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Bugün, önemsediğiniz biriyle ertelediğiniz o zor konuşmayı yapmak için iyi bir gün. Başlamadan önce, tam olarak ne hakkında konuşmak istediğinizi ve problemler üzerinde durmak yerine bir çözüme ulaşmaya nasıl odaklanacağınızı anlamak için bir dakikanızı ayırın. Bu netliğe sahip olmak, pek de eğlenceli olmayan konuları tartışırken bile işlerin hafif ve pozitif kalmasına yardımcı olacaktır. Onaylanmış ve onaylanmış hissetmeleri için diğer kişinin de kesinti olmadan paylaşmasına izin verdiğinizden emin olun.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Bugün, inandığınız şey için ayağa kalkmanızı gerektiren bir olay başınıza gelebilir. Aklınızdan geçenleri söylemekte genellikle sorun yaşamasanız da, yapılacak doğru şeyin bu olduğunu biliyorsanız, bugünün mücadelesi dürüst olmanızı gerektirebilir. ve değer verdiğiniz birinin duygularını potansiyel olarak incitebilirsiniz. Ama derste kal; İlk başta bunu kişisel algılasalar da, zamanla bu kişi doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yaptığınızı anlayacaktır.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Hayatınızdaki insanlar sizin için dünyalar demek ama bugün hayatınızı başkalarıyla olan ilişkilerinizin dışında düşünüyor olabilirsiniz. SİZİ gerçekten mutlu ve tatmin eden nedir? Bugün, kendiniz için yeni hedefler belirlemek ve olmak istediğiniz kişiyle uyumlu olmayan her şeyi serbest bırakmak için harika bir gün. Yine de bu, sadık ekibinizden kurtulmanız gerektiği anlamına gelmez! Yeni zihniyetinizi arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşın, böylece onlar sizi destekleyebilir ve yolda kalmanıza yardımcı olabilir.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Bugün eve yakın olmak ve çok ihtiyaç duyduğunuz dinlenmeyi almak isteyebilirsiniz. Yapabiliyorsanız, iş yükünüzü azaltın ve biraz rahatlama zamanı için programınızı engelleyin. Geçmişten gelen duyguların bugün ortaya çıkması ve sizi biraz rahatsız etmesi olasıdır. Bu duygulara direnmek yerine, başınıza gelenleri günlüğe kaydetmeyi ve ne hissediyorsanız onu hissetmenize izin vermeyi deneyin. Bu süreç rahatsız edici gelse de güçlü bir iyileşme anına yol açabilir.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Dünyanın çağrısına yabancı değilsiniz ve sizin için önemli olan nedenlerle topluluğunuzla bağlantı kurmak için harika bir zaman. Teknoloji sizin yanınızda ve ayrı olduğunuzda bile güçlerinizi birleştirmenizi kolaylaştırabilir. Gününüzün bir kısmını sosyal medyadaki grupları takip ederek ve yaklaşan etkinliklerle ilgili bildirimlere kaydolarak geçirmek sizi ağın bir parçası yapacaktır. İnsanlara neye inandığınızı bildirmek için sesinizi kullanın – sizin gibi düşünen kabileniz bu şekilde sizi bulacaktır.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Sıkı çalışmayı önemsemeseniz de, birkaç ayarlama ile çok daha üretken olabilir ve değerli enerjinizi koruyabilirsiniz. Bugün, yapabileceğiniz herhangi bir sıkılaştırma olup olmadığını görmek için sınırlarınıza bir göz atın. Her şeyi kendi başınıza taşımak zorunda olmadığınızı da unutmayın. Görevleri devretmeyi ve ihtiyacınız olduğunda yardım istemeyi öğrenmek bir tür öz bakımdır.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Büyük bir düşünürsünüz ve çok çeşitli konular hakkında zengin bilgi ve fikirlere sahip olma eğilimindesiniz. Şimdi, bir süredir araştırdığınız belirli bir konuya odaklanmak ve odaklanmış dikkatinizi vermek için faydalı bir zaman. Acemilikten ustalığa geçmenize yardımcı olacak konuyla ilgili bir kursa veya atölyeye kaydolmayı düşünün. Küçük bir eğitimden sonra, diğerleri becerileriniz ve uzmanlığınızla onlara rehberlik etmeniz için sizi arayacak.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Bugün her zamankinden daha halsiz hissedebilir ve hatta kendinizden şüphe duyabilirsiniz. Bazen bu şekilde hissettiğimizde, aslında kozmosun bizi yavaşlatıp içimize döndürme yöntemi olduğunda, bir şeylerin yanlış olduğunu düşünürüz. Bugün kendinize zarafet verin ve rahatlamak ve biraz derin dinlenmek için zaman ayırın. Müzik dinlemek veya kalbinizden yazmak gibi yaratıcı şeyler yapmak, tüm zor duyguları aşmanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla oku….

28 Şubat Burç yorumları

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz